Kde hledat spolehlivé informace o realitní situaci?

Každý to jistě zná se své zkušenosti. Potřebuje přehledné informace, ale při zadání do internetového vyhledavače se objeví jen samé reklamy.


Jiné to není ani v realitní oblasti. Přitom každý z nás se o tuto oblast někdy ve svém životě musí zajímat. Každý člověk musí totiž řešit situaci, kdy chce bydlet, koupit, prodat, pronajmout, stavět či třeba investovat do nemovitosti. Pak jsou tu také realitní odborníci, jako jsou třeba makléři či podnikatelé, a ti se v rámci své profese o novinky z oboru musí zajímat pravidelně.


Ať už laik nebo odborník, obě skupiny hledají spolehlivý zdroj informací, který jim v hektické době pomůže se v situaci rychle a přehledně zorientovat.


Magazín s názvem REALITY ČECHY může zaplnit tento nedostatek. Měsíčník navazuje na webový realitní zpravodaj, který je dlouhodobě připravován na stránkách www.realitymorava.cz/realitni-zpravodaj. Magazín seznamuje odborné i laické čtenáře s novinkami a vývojem na realitním, stavebním i hypotéčním trhu a to nejen v České republice, ale i ve světě. Cílem nového projektu je vytvořit magazín, který bude nedílnou součástí realitního trhu u nás.

Magazín je k dispozici zdarma a pro jeho pravidelný odběr se stačí pouze zaregistrovat, více na www.realitymorava.cz/magazin/.15.3.2013